Переваги теплового насосу з інверторним компресором

Нові технології дозволяють вдосконалювати традиційну побутову техніку та агрегати, що відповідають за мікроклімат в оселі. Одним з таких приладів є тепловий насос, що забезпечує прогрівання повітря у житловому приміщенні.

Переваги теплового насосу з інверторним компресором

Насоси від THERMIA ITEC

На сайте https://noviterm.com.ua/thermia-itec-uk якісний тепловий насос повітря вода від відомого швецького виробника пропонує компанія «Новітерм». Вона працює на вітчизняному ринку с 2007 року і може запропонувати створення якісних проектів з обігріву та кондиціонування будь-яких приміщень.

Кліматична техніка від швецького бренду THERMIA на найвищому рівні зарекомендувала себе серед європейських замовників. Виробник працює у профільній галузі майже п’ятдесят років. За цей час продукція пройшла серйозні випробування та отримала визнання серед користувачів.

Декілька функцій в одній моделі

Перед господарями оселі завжди стоїть питання: як придбати якісну техніку та зекономити. Це можливо з товарами від «Новітерм». Тепловий насос здатний забезпечити не тільки опалення житла, а й кондиціонування та підігрів води. Таким чином ефективність приладу зростає у декілька разів, оскільки зникає необхідність докуповувати кондиціонер та бойлер. При цьому насос здатний скоротити витрати на опалення. Компенсувати вартість техніки можна вже за один опалювальний сезон, що суттєво впливає на рівень економічності приладу.

Переваги насосу

Серед базових переваг теплового агрегату «повітря-вода» експерти виділяють:

  • поєднання декількох функцій в одному приладі;
  • можливість ефективно працювати при температурі 25 градусів нижче нуля (це верхній ліміт);
  • втрата потужності є максимально низькою у порівнянні з аналогічною технікою від інших виробників;
  • найвищий рівень енергоефективності (А+++), що гарантує максимально низьке споживання електроенергії;
  • робота автоматики залежить від метеоумов;
  • внутрішній блок має декілька модифікацій.

Наявність інверторного компресору

Однією з переваг насосу є інверторний компресор, який забезпечує максимально чітке регулювання температури, вимкнення та старт без коливань напруги та шумових ефектів, стійку роботу при низьких температурах. Керувати насосом просто, є додаткові режими : календар, нічний тариф.

Розміщувати зовнішній блок можна у будь-якому місці. Низький рівень шуму дозволяє закріпити його навіть у домі. Під час роботи він не потурбує сусідів, оскільки має оптимізовану акустичну систему. Рівень шуму – не вище 45 дБ.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.